Ödeme ve Teslimat Bilgileri;

Ödeme;

1-HAVALE/EFT veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

2-Havale/Eft ile yapılan ödemelerde para iadesi aynı hesaba 3 iş gününde geri yatırılır.

3-Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kartınıza 2-5 iş gününde para iade işlemi yapılır

Teslimat;

1-Ürün ve ebat seçeneği fazla olduğundan ürünler hazırda bulunmaz. Sipariş verdikten sonra üretimine başlanır. Siparişleriniz 2 veya 3 iş gününde kargoya verilir.

2-Siparişiniz kargo firması tarafından bir kez dağıtıma çıkarılır. Verilen adreste kimseye ulaşılamaması durumunda ürün bölgenizdeki kargo şubesine geri gelir. Siparişi teslim alabilmeniz için ürün 3 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilir. Tekrar dağıtıma çıkmayacağı için siparişinizi kargo şubesinden teslim almanız gerekir.
 

3-Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturarak ürünü teslim almamanızı 0544 969 35 35 veya 0232 345 53 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeni rica ederiz.

4-Siparişiniz sağlam teslim olana kadar sorumluluk tarafımıza aittir. Siparişiniz hasarlı teslim edilmesi durumunda yenisi üretilir ve tarafınıza gönderisi yapılır. Hasarlı ürün aynı kargo ile geri kargolanır.

5-Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği ücrete tabidir.