İade ve İptal Bilgileri;

İade;

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde [email protected]’a veya 0544 969 35 35 müşteri destek hattından başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir 'kargo bedeli” ödemezsiniz. 


İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

1- İade ürünler anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilmesi gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo haricinde gönderi yapılması durumunda iade ürün kabul edilmeyecektir.

2-İade talebi oluşturmadan geri gönderilen ürünler kayıp olması durumunda yada başka adrese gitmesi durumunda iade edilecek tutardan kesinti yapılacaktır.

3-İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

4-Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

5-Ürünlerin koruma bandı (streç film) çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

6-Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, özel üretilen ölçüler ve kişiye özel baskı yapılmış tablolar iade edilemez.

7-İade gönderilen ürün tarafımıza ulaştığında Havale/EFT ile yapılan ödemelerde aynı banka hesabına ödeme yapılır. Kredi kartı ile ödeme yapılmış ise 2-5 iş gününde kartınıza para iadesi gerçekleştirilir.


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR